Archiwum - 20 marca 2017

Notesy reklamowe 
20. marca 2017 10:55:00
linkologia.pl spis.pl

W ogóle tamatyki związanej z notesami nie da się pominąć notesów, które powstają specjalnie z myślą o reklamie. Tak zawane notesy reklamowe są jedną z najczęsciej wykorzystywanych przez firmy forma gadzetów, a to bardzo cieszy takie jednostki jak ja, gdyz zawsze pojawia się szansa, ża gdzieś się taką "reklamówekę" dostanie :)

Skąd bierze sią popularność notesów w reklamie? Myślę, że duży wpływ na rozpowszechnienie tego typu gadżetów miała cena. Okazuje się bowiem, że najtańsza forma notesów reklamowych, czyli bloczki reklamowe są niespodziewanie tanie, a w ramach usługi ich realizacji dla firm, ma się możliwość taniego nadrukowania reklamy na kazdej kartce bloczka oraz na okładce.

Innym powodem, dla którego notesy reklamowe cieszą się aż tak dużym zainteresowaniem firm poszukujących gadżetów dla siebie, jest ich bardzo elegancki wygląd...

Notesy reklamowe w najlepszym wydaniu

Notesy reklamowe powstają we wszystkich opcjach, wariantach i formach, ale bezapelacyjnie najbardziej luksusową ich odmianą są notesy książkowe. W przypadku notesów książkowych wykonywanych specjalnie dla firm, pojawia się niesamowicie obszerna oferta im towarzysząca, czyli możliwość dostosowywania notesów do własnych zapotrzebowań.

Notesy reklamowe powstające na zamówienie mogą być zupełnie inne od całej reszty gadżetów i z pewnością emanuja wręcz swoją elegancją, co podkreśla prestiz firmy, której logo znajduje się na ich okładce. W ramach zamówienia indywidualnego możliwy jest niemal nieograniczony wpływ na:

  • rodzaj i wykończenie okładki
  • możliwość umieszczenia własnego bloku
  • opcja dodania stron informacyjnych lub reklamowych
  • domówienie najróżniejszych dodatków

Skorzystanie z możliwości zamówienia indywidualnych notesów reklamowych sprawia, że zyskuje się gadżet zupełnie oryginalny i niepowtarzalny. Czy znacie może jakieś inne gadżety, które można aż tak dostosowywać do swojej wizji ich wyglądu? Wątpię - najcześciej ma się możliwość umieszczenia logo firmy bezpośrednio na gotowym gadzecie, który finalnie niewiele różni się od gadzetów konkurencji. Notesy reklamowe mają w sobie pewną magię i jeśli chcecie się z nimi zapoznać trochę bliżej, to polecam Wam zaglądnięcie na stronę ich producenta PaperFloret.pl.

Mam nadzieję, że notesy staną się jeszcze bardziej popularne w świecie reklamy, i że zamiast zasypywac nas bezużytecznymi ulotkami, firmy skupią się na bardziej wartościowych nosnikach relamy :)

notesiarz : : bloczki reklamowe, notatniki reklamowe, notesy, notesy reklamowe

Strona główna


Kalendarz

pn wt sr cz pt so nd
272812345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112